KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13229456
nr 1322 9456
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Kvinna. Olja på duk, 33x28cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 27 april 2020
kl 18:31:10
1.000 kr
1.200 kr
1.600 kr
1.600 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
2.200 kr
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
6
2.800 kr